Wczytywanie strony...

Kod promocyjny LV BET

LV BET kod promocji

Odbierz freebet 20 zł!

Kod promocyjny LV BET nie jest obecnie wymagany podczas rejestracji u tego bukmachera. Wystarczy, ze przejdziesz naszym linkiem na stronę operatora, a otrzymasz 20 zł na grę, a następnie będziesz mógł skorzystać z bonusu powitalnego do równowartości 3353 PLN!

Dzięki LV BET będziesz mógł obstawiać zdarzenia z całego świata u jednego z najprężniej rozwijających się bukmacherów w Polsce!

Kod promocyjny LV BET freebet 20 zł

Teraz kod promocji LV BET nie jest wymagany, żeby uzyskać dostęp do oferty powitalnej wyłącznie dla wybranej grupy klientów. Wystarczy, że przejdziesz do bukmachera za pomocą naszego partnerskiego linku (czyli tego, który znajdziesz na naszej stronie) przejdą na stronę LV BET i założą tam konto.

LV BET freebet

Warunki

LV BET kod bonusowy

GRAJ BEZ KODU!

Bonus freebet20 zł
Obrót bonusu kwota wygranej 2x po kursie 2.00 (single 3-drogowe lub w kuponie kombi z min. 1 zdarzeniem 3-drogowym po kursie min. 1.50)
Czas na wykonanie obrotudowolny!

Obrotowi w tej promocji podlega tylko kwota wygranej – jeśli więc wygrasz swój darmowy zakład, dokonaj wymaganego obrotu, czyli 2x po kursie całkowitym 2.00 w zakładach pojedynczych (singlach) lub w kuponach typu kombi, w których przynajmniej 1 mecz będzie zakładem 3-drogowym z kursem min. 1.50. A czasu na wykonanie obrotu masz mnóstwo – ba, nie musisz się w ogóle spieszyć, bo bukmacherowi jest wszystko jedno, kiedy obrócisz bonus.

Kod promocyjny LV BET: darmowy zakład krok po kroku

Aby odebrać od LV BET darmowy zakład należy wykonać kolejno kilka czynności:

  • przejdź to LV BET klikając w nasz link,
  • kod promocyjny LV BET nie jest wymagany,
  • wypełnij formularz rejestracyjny,
  • wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl o tytule” Bonus bez Depozytu”‘
  • odbierz od LV BET freebet.

Teraz pozostaje już tylko zrobić kwalifikujący zakład kombi składający się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu min. 2.50 (min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25).

LV BET bonus x100 do 2000 zł

Kod promocyjny LV BET bonus powitalny

Drugi bonus powitalny od LV BET! Mnożnik kursu x100 dla wybranego zakładu pozwoli Ci wygrać nawet 2000 zł! A najlepsze? Jeśli zdecydujesz się na udział w bonusie freebet 20 zł, wciąż możesz brać się za bonus x100, który sprawia, że kurs Twojego zakładu rośnie aż 100 razy. Otrzymasz 1% wpłaty z mnożnikiem x100! Niesamowite, prawda?

Aby bukmacher dał Ci możliwość podbicia kursu, musisz zrobić zakład, który będzie się do tego kwalifikował. A konkretnie:

  • zakład kombi na min. 3 zdarzenia,
  • min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25,
  • min. kurs całego kuponu to 2.50.
  • Bonus ten będzie dostępny dopiero po wpłaceniu pierwszego depozytu.

Warunki bonusu

Warunkom obrotu w LV BET podlega tylko kwota wpłaconego depozytu (wynoszącego min. 50 zł). Obrót ustalono na 4x w zakładach po kursie min. 2.00 – ważne są zarówno kupony pojedyncze, jak i kombinowane, chociaż pod warunkiem, że przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie ma kurs min. 1.50.

LV BET bonus x50 do 1000 PLN!

Kiedy już odbierzesz bonus od pierwszej wpłaty (kurs kuponu x100), wpłać drugi depozyt, aby załapać się na kolejną okazję do postawienia zakładu z mnożnikiem; minimalna kwota, która upoważni Cię do bonusu reload wynosi 50 zł. Podobnie, jak w przypadku pierwszej oferty, otrzymasz 1% wpłaconej kwoty, tym razem jako bonus z mnożnikiem x50, który to następnie obstawisz w kwalifikującym zakładzie kombi (min. 3 zdarzenia, min. kurs kuponu 2.50, min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.25) i pomnożysz x50. W ten sposób otrzymasz nawet ekwiwalent 500 zł!

Obrotowi podlega tylko kwota depozytu: obróć ją więc 3x w zakładach o kursie min. 2.00 – jeśli skonstruujesz w tym czasie akumulator (zakład kombi), to przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs min. 1.50.

Cashback w LV BET do 333 PLN!

Dokonaj swojego trzeciego depozytu w LV BET i zyskaj ubezpieczenie zakładu do 333 PLN! Wystarczy, że wpłacisz minimum 25 PLN na trzeci depozyt i przygotujesz kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1,75. Następnie aktywuj na nim ubezpieczenie i to wszystko! Prawda, że proste? Jeżeli przegrasz, LV BET zrobi zwrot. Będzie on objęty jednokrotnym obrotem po kursie 1,75.

Bonus LV BET dla wpłacających mniej niż 50 PLN!

Promocje czekają także na klientów, którzy nie chcą wpłacać zawrotnych kwot. Jeśli jesteś jedną z osób, która dokonuje pierwszego depozytu, a mieści się on w granicach od 10 do 49 PLN, to także dostaniesz bonus!

Aby otrzymać ten bonus, dokonaj pierwszego depozytu, a następnie napisz maila na promocje@lvbet.pl i wpisz w tytule “Bonus Powitalny”. Otrzymasz wtedy bonus o wartości 10% swojego depozytu z mnożnikiem x10! Zawarty w ten sposób kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie min. 2.50 i minimalnym kursie każdego zdarzenia 1.25.

Kod promocji LV BET i inne bonusy

Na użytkowników LV BET czeka naprawdę sporo atrakcji. Kibice drużyn, których sponsorem jest LV BET, mogą otrzymać specjalne bonusy za posiadanie karnetu na mecze swojego klubu. Oprócz tego bukmacher oferuje specjalne promocje z okazji ważnych imprez sportowych jak na przykład bonus na rozgrywki Ligi Mistrzów czy na najlepsze europejskie ligi. Gracze mogą obstawiać wydarzenia, które odbywają się w praktycznie każdym zakątku świata, bez względu na dyscyplinę!

LV BET zakłady bukmacherskie

Oferta LV BET jest niezwykle bogata – miłośnicy piłki nożnej mogą obstawiać tutaj nie tylko najbardziej znane ligi, ale także te mniej oblegane. Dzięki temu każdego dnia jest co obstawić! Dodatkowo gracze mają możliwość obstawiania wielu innych dyscyplin sportowych.

Bez względu na to, czy jesteś fanem tenisa, hokeja na lodzie, koszykówki, czy wielu innych dyscyplin, na pewno znajdziesz na tej stronie coś dla siebie! Fani tenisa obstawią wyniki meczów nie tylko Wielkich Szlemów, ale też dziesiątek mniejszych turniejów, które odbywają się praktycznie każdego tygodnia. Jeśli wolisz obstawiać nocą, to na pewno znasz się na NBA i NHL, które także są w ofercie tego bukmachera. Co ciekawe do obstawiania są nie tylko zdarzenia sportowe. Możemy na przykład wytypować, który z aktorów zostanie nowym Bondem. Miłośnicy E-Sportu otrzymują możliwość obstawiania wyników w wielu grach.

LV BET zakłady na żywo

Wchodząc w zakłady na żywo, już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że cała strona jest niezwykle przejrzysta. Dzięki temu bez problemów znajdziemy interesujące nas zdarzenia sportowe, które będziemy chcieli jak najszybciej obstawić.

Mnogość zdarzeń na żywo jest szczególnie bogata weekendami, gdy trwają rozgrywki w największych światowych ligach. Także w tygodniu jest jednak co obstawiać. W środku tygodnia często będzie można wytypować wyniki spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy krajowych pucharów. W nocy, gdy w najlepsze trwać będą zmagania w Azji czy Ameryce, do wyboru będziemy mieli także szeroki wachlarz zdarzeń.

LV BET mobile

LV BET uruchomiło specjalnie dedykowaną aplikację, za pomocą której można obstawiać wybrane zdarzenia. Została ona stworzona na iOS oraz na Androida, dzięki czemu użytkownicy tych systemów bez problemów będą mogli ją pobrać, a następnie zainstalować.

Głównymi atutami aplikacji są na pewno pełna oferta zakładów, dlatego nie ominie nas żaden oferowany przez LV BET mecz. Obstawiać będziemy mogli także sporty wirtualne, które cieszą się coraz większą popularnością. Nad wszystkim czuwa specjalny Match Tracker, który pozwoli nam śledzić zdarzenia i obserwować wizualizację tego, co dzieje się na murawie w niektórych spotkaniach. Jeśli masz możliwość zainstalowania tej aplikacji, warto skorzystać, aby móc obstawiać. W błyskawicznym obstawianiu pomoże w tym także metoda szybkiej wpłaty – LV BET Rapid Pay.

LV BET opinie

Od momentu wejścia na rynek LV BET zdobył rzeszę wiernych klientów. Dzięki temu sama firma może też się rozwijać, a oferta zakładów i bonusów jest coraz atrakcyjniejsza. Bonus bez depozytu czy bonus przy pierwszej wpłacie do równowartości 2000 PLN to tylko niektóre korzyści, jakie oferuje nam ten bukmacher! Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET, nie zapomnij zarejestrować się z naszego linka, aby uzyskać specjalny zakład o wartości 20 PLN. Następnie możesz skorzystać z kolejnych bonusów przy pierwszym, drugim i trzecim depozycie!

Odbierz bonus w LV BET!