Wczytywanie strony...

LVbet kod promocyjny

LVbet kod promocyjnyMAXBONUS

Odbierz freebet 20 zł!

Podaj LVbet kod promocyjny MAXBONUS, a odbierzesz niedostępny dla innych freebet na 20 zł, a potem niesamowity bonus x100, który może Ci przynieść nawet 1000 zł!

LVbet jest jednym z najmłodszych bukmacherów w Polsce, ale nie ma zamiaru w niczym ustępować swoim starszym kolegom. Może się pochwalić bardzo szerokim zakresem zakładów, rynków i bonusów!

LVbet freebet 20 zł

Wykorzystaj w LVbet kod promocyjny MAXBONUS, żeby uzyskać dostęp do oferty powitalnej wyłącznie dla wybranej grupy klientów. To znaczy dla kogo? Dla wszystkich, którzy przejdą do bukmachera partnerskim linkiem (czyli tym, który znajdziesz na tej stronie) i podadzą LVbet kod promocyjny podczas rejestracji.

LVbet freebet

Warunki

LVbet kod bonusowy

MAXBONUS

Bonus freebet20 zł
Obrót bonusu kwota wygranej 2x po kursie 2.00 (single 3-drogowe lub w kuponie kombi z min. 1 zdarzeniem 3-drogowym po kursie min. 1.50)
Czas na wykonanie obrotudowolny!

Obrotowi w tej promocji podlega tylko kwota wygranej – jeśli więc wygrasz swój darmowy zakład, dokonaj wymaganego obrotu, czyli 2x po kursie całkowitym 2.00 w zakładach pojedynczych (singlach) lub w kuponach typu kombi, w których przynajmniej 1 mecz będzie zakładem 3-drogowym z kursem min. 1.50. A czasu na wykonanie obrotu masz mnóstwo – ba, nie musisz się w ogóle spieszyć, bo bukmacherowi jest wszystko jedno, kiedy obrócisz bonus.

LVbet darmowy zakład krok po kroku

Aby odebrać od LVbet darmowy zakład należy wykonać kolejno kilka czynności:

 • przejdź to LVbet partnerskim linkiem (LINK),
 • podaj w formularzu rejestracyjnym LVbet kod promocyjny MAXBONUS,
 • wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl o tytule Bonus bez Depozytu,
 • odbierz od LVbet freebet.

Teraz pozostaje już tylko zrobić kwalifikujący zakład kombi składający się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu min. 2.50 (min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25).

LVbet bonus x100 do 1000 zł

Drugi bonus powitalny od LVbet! Mnożnik x100 dla wybranego zakładu pozwoli Ci wygrać nawet 1000 zł! A najlepsze? Jeśli zdecydujesz się na udział w bonusie freebet 20 zł, wciąż możesz brać się za bonus x100, który sprawia, że kurs Twojego zakładu rośnie aż 100 razy. Niesamowite, prawda?
Aby bukmacher dał Ci możliwość podbicia kursu, musisz zrobić zakład, który będzie się do tego kwalifikował. A konkretnie:

  • zakład kombi na min. 3 zdarzenia,
  • min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25,
  • min. kurs całego kuponu to 2.50.
  • Bonus ten będzie dopiero po wpłaceniu pierwszego depozytu.

Warunki bonusu

Warunkom obrotu w LVbet podlega tylko kwota wpłaconego depozytu (wynoszącego min. 50 zł). Obrót ustalono na 4x w zakładach po kursie min. 2.00 – ważne są zarówno kupony pojedyncze, jak i kombinowane, chociaż pod warunkiem, że przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie ma kurs min. 1.50.

LVbet bonus do 500 zł!

Specjalna oferta ważna do odwołania: bonus reload do 500 zł w LVbet! Pakiet powitalny może zniknąć w każdej chwili, więc sprężaj się!

Kiedy już odbierzesz pierwszy bonus (kurs kuponu x100), wpłać drugi depozyt, aby załapać się na kolejną okazję do postawienia zakładu z mnożnikiem; minimalna kwota, która upoważni Cię do bonusu reload wynosi 50 zł. Podobnie, jak w przypadku pierwszej oferty, otrzymasz 1% wpłaconej kwoty jako bonus, który to następnie obstawisz w kwalifikującym zakładzie kombi (min. 3 zdarzenia, min. kurs kuponu 2.50, min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.25) i pomnożysz x50. W ten sposób otrzymasz nawet ekwiwalent 500 zł!

Obrotowi podlega tylko kwota depozytu: obróć ją więc 3x w zakładach o kursie min. 2.00 – jeśli skonstruujesz w tym czasie akumulator (zakład kombi), to przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs min. 1.50.

LVbet kod promocyjny i inne bonusy

W LVbet bonusy to szeroka gama okazji do zgarnięcia wyższych wygranych, w której można dowolnie przebierać. Są promocje dla fanów poszczególnych klubów Ekstraklasy, grania na akumulatorach, specjalne bonusy z okazji szczególnych wydarzeń (np. Mistrzostw Świata lub Europy w danej dyscyplinie, Australian Open w tenisie etc.) i inne. To jeden z najlepiej wyposażonych działów bonusowych na rynku!

LVbet zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie LVbet od początku robiły wrażenie – bukmacher co prawda z pewnym opóźnieniem wprowadził zakłady na polski eligi sportowe, ale wszystkie kategorie były tak bogato wyposażone, że większość graczy mu to wybaczała.
Od momentu otwarcia LVbet bezustannie poszerza zakres zakładów o kolejne wydarzenia i rynki. Jako jedyny lubi też zakłady, które gracze robią typowo dla rozrywki, np. obstawiając zakłady na Grę o Tron (wątki fabularne) albo kolejnych decyzji politycznych rządzących tym światem. Skoro udostępnia takie zakłady, to można sądzić, że zapełnił już wszystkie inne, prawda? Oczywiście, że tak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, e-sporty, sporty wodne, sporty zimowe, tenis stołowy, sporty walki – jest tu wszystko, co typerzy lubią obstawiać!

LVbet zakłady na żywo

Sekcja obstawiania live jest tutaj bardzo udana. Widok wydarzenia ma wygodne ułożenie, dzięki czemu można obserwować zmiany kursów i statystyki z meczu, oczywiście na bieżąco aktualizowane.
Zakłady na żywo w LVbet można traktować jako miły dodatek dla rozrywki albo dobre miejsce do trenowania przed naprawdę solidnym obstawianiem. Kursy live nie są tu szczególnie wysokie, tzn. nie wybijają się ponad przeciętność, ale z drugiej strony nie opadają też poniżej rozsądnego poziomu. Nie zaliczysz więc wielki strat grając live w LVbet, ale niekoniecznie zrobisz też na tym fortunę.

LVbet mobile

LVbet mobile występuje jako port serwisu na małe ekrany. Nie ma więc specjalnej aplikacji, którą można pobrać i zainstalować na smartfonie. Szkoda, ale da się z tym przecież żyć. W końcu jeśli chcesz mieć szybki dostęp do serwisu wystarczy ustawić sobie jego ikonkę na głównym ekranie, chociaż oczywiście nie jest to tak wygodne, jak np. wyskakujące powiadomienia o rozliczonym kuponie itd.
Korzystanie z LVbet mobile jest przyjemne i nie ma się do czego przyczepić – przeglądanie wydarzeń i rynków nie sprawia problemów. Tworzenie kuponu też jest bardzo wygodne, więc nikt nie powinien się skarżyć na nieprecyzyjne odczytywanie przez stronkę dotyku ekranu.

LVbet opinie

LVbet to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Możesz spokojnie zakładać u niego konto i obstawiać bez obaw, że omija Cię lepsza zabawa gdzieś indziej. Mało tego, podając w LVbet kod promocyjny MAXBONUS zyskujesz o jeden bonus powitalny więcej, niż inni! Odbierz darmowy zakład na kwotę 20 zł, a potem bierz się za kolejny, który mnoży kurs Twojego zakładu x100, dzięki czemu możesz dostać nawet 1000 zł! Nie ma w Polsce większego bonusu! Dlatego kliknij w odnośnik, podaj kod promocyjny i baw się dobrze!

Odbierz aż 2 bonusy!

LVbet
Ocena