Wczytywanie strony...

PZBuk kod bonusowy

PZBuk kod bonusowyBUKBONUS

Odbierz 20k pkt za free!

PZBuk kod bonusowy

Czy wiesz, że możesz wykorzystać w PZBuk kod bonusowy? Wystarczy, że w drugim kroku formularza rejestracyjnego podasz kod bonusowy PZBuk BUKBONUS i dokończysz rejestrację.

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk

Spółka Cherry Online Polska otrzymała licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich online o numerze PS4.6831.26.2017. Cherry Online Polska jest gałęzią właściciela takich marek jak ComeOn!, czy Mobilebet, a od jakiegoś czasu plotkowało się w branży, że ci sami ludzie pracują nad projektem nazwanym PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Wiadomo już, że były to pogłoski prawdziwe – nowy bukmacher PZBuk już działa i przyjmuje zakłady!

PZBuk bonus powitalny

Bukmacher PZBuk zaskoczył wszystkich tym, z jaką ofertą powitalną postanowił wejść na nasz rynek. W standardowym bonusie czeka na Ciebie nawet 500 zł jako bonus depozytowy 100%, ale jeśli podasz kod bonusowy BUKBONUS, dostaniesz dodatkowo 20 000 punktów gratis! Co Ci to daje? Możliwość zakupu wybranego dodatkowego bonusu w sklepie gracza – od ręki!

PZBuk bonus 100% do 500 zł

Jako nowy gracz możesz otrzymać od PZBuk jako bonus powitalny dodatkowe pięć stówek! A to nie koniec niespodzianek, bo przy użyciu naszego kodu promocyjnego zgarniesz do tego jeszcze dodatkową kasę. Teraz warunki obrotowe są nieco trudniejsze niż poprzednio, ale stawka również jest większa, więc nie możemy narzekać.

PZBuk bonus powitalnyWarunki
PZBuk kod bonusowyniewymagany!
Bonus 100%100% od pierwszego depozytu w kwocie 100-500 zł (otrzymasz dodatkowe 500 zł)
Obrót bonusu4x wpłata + bonus na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Warunki bonusu

Aby otrzymać darmowy zakład od PZBuk (kod bonusowy nie jest do niego wymagany!) wystarczy przejść pomyślnie proces rejestracyjny, a zaraz po nim zweryfikować swój numer telefonu.

Następnie wpłać pierwszy depozyt w kwocie nie mniejszej niż 100 zł, ponieważ taki jest warunek udziału w promocji. Bonus 100% możesz uzyskać dla pierwszego depozytu o kwocie od 100 zł do 500 zł. Jeśli więc wpłacisz 100 zł, to dostaniesz dodatkowe 100 zł, a jeśli wpłacisz 500 zł, kwota depozytu również zostanie podwojona.

Żeby wypłacić otrzymaną kwotę bonusu musisz czterokrotnie obrócić bonusem+depozytem, używając do tego zakładów wielokrotnych o kursie minimum 2.0.

Bukmacher nie określa w regulaminie, z ilu zdarzeń ma się składać Twój akumulator ani jakiego typu zdarzenia muszą się na nim znaleźć, choć oczywiście ma to być zakład wielokrotny, a więc kupony z jednym wydarzeniem odpadają.

Oznacza to więc, że możesz postawić w zasadzie cokolwiek, byle tylko spełnić wymienione wyżej wymagania.

PZBuk kod bonusowy i 20 000 punktów!

Na użytkowników naszej strony czeka dodatkowa niespodzianka. Podaj podczas rejestracji w PZBuk kod bonusowy BUKBONUS, a wykręcisz jeszcze większą darmową wygraną! Czeka na Ciebie dodatkowe 20 000 punktów lojalnościowych PZBuk (nie przesłyszałeś się – dwadzieścia tysięcy!), które można w specjalnym sklepie przehandlować na przydatne bonusy, nagrody i inne niespodzianki. Sama nagroda za korzystanie z naszej strony to już możliwe do wykupienia w Sklepie Gracza dodatkowe 100 zł w formie bonusu 100% od depozytu, a więcej punktów dostaniesz również za samą rejestrację na stronie czy stawianie kolejnych zakładów.

Punkty lojalnościowe PZBuk i sklepik z bonusami

Na stronie PZBuk pojawił się program lojalnościowy, dzięki któremu możesz zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Wiesz już, że jako użytkownik naszej strony dzięki kodowi promocyjnemu zaczniesz grę z aż 20000 punktów! A za co jeszcze możesz spodziewać się punktów? Otrzymasz je między innymi za codziennie logowanie się do serwisu (25 pkt.), rejestrację konta (600 pkt.), weryfikację dokumentów (1000 pkt. za każdy zatwierdzony dokument), a także za każdą wpłatę środków powyżej 50 PLN i za postawione zakłady. Jak widać saldo punktowe będzie rosło bez szczególnych starań z Twojej strony, jeśli tylko będziesz regularnie korzystać z serwisu. Zdobyte punkty wymienisz w specjalnym sklepie. W jego ofercie znajdziesz atrakcyjne bonusy i darmowe zakłady o różnej wartości. Możesz spodziewać się także nagród rzeczowych.

PZBuk kody bonusowe i inne promocje

U bukmachera PZBuk zamiast typowej zakładki z promocjami i bonusami, znajduje się Sklep gracza, w którym wykupić będzie można atrakcyjne oferty i realizować wysłane Ci przez PZBuk kody bonusowe. W Sklepie znajdziesz zarówno bonusy typu reload (% od kolejnego depozytu), jak i darmowe zakłady. Waluta to specjalne punkty programu lojalnościowego, który pozwala zdobyć je nie tylko poprzez stawianie zakładów!

Jak otrzymać punkty PZBuk?Punkty PZBuk
Rejestracja 600
Zatwierdzenie dokumentów (weryfikacja)1000 (od dokumentu)
Wpłata50 (za każde 50 zł)
Pierwsza wypłata100
Codzienne logowanie25
Zakłady przedmeczowe i na żywo 10 - 100 (zależnie od ilości zdarzeń na kuponie)

PZBuk zakłady bukmacherskie

Oferta PZBuk nie odbiega w zasadzie w żaden sposób od tego, co można znaleźć u większości innych bukmacherów w Polsce. Być może wydarzeń i zakładów nie ma tutaj jeszcze tylu, co np. w LVbet, ale i tak jest bardzo dobrze. Bez problemu można tu obstawić czołowe oraz najważniejsze ligi krajowe piłki nożnej z wielu państw z całego świata. Szerokim asortymentem zakładów może się także poszczycić zakładka tenisa, a także koszykówki, w której to znalazły się także rozgrywki z polskiej Basket Ligi mężczyzn i kobiet. Nie mogło tutaj także zabraknąć piłki ręcznej, siatkowej, hokeja na lodzie, sportów motorowych, boksu, czy MMA, a to oczywiście tylko kilka przykładów.

PZBuk zakłady na żywo

Jeśli chodzi o zakłady na żywo, PZBuk radzi sobie w nich dobrze, chociaż wspomniany na przykład LVbet ma do zaoferowania więcej meczów, niż w tym samym czasie nowy bukmacher. Jednocześnie z tego właśnie powodu dajemy mu jeszcze pewien kredyt zaufania: to świeża marka, która wystartowała raptem w połowie października 2018 roku. Dajemy więc im jeszcze czas na uzupełnienie oferty o więcej wydarzeń na żywo.
Na pewno będzie Ci się przyjemniej obstawiało dzięki opcji live streaming. PZBuk wprowadził do swojej oferty możliwość oglądania transmisji na żywo z wybranych wydarzeń sportowych. To na tle pozostałych bukmacherów bardzo pozytywna opcja.

PZBuk kursy

Kursy w PZBuk są porównywalne z tymi, które prezentują czołowy bukmacherzy w Polsce; nie są więc one ani wyższe, ani niższe w większości przypadków. Nie wiadomo jeszcze, czy zaproponują w PZBuk zakłady bez podatku – jeśli już, to będzie to raczej jeden z bonusów dostępnych do wykupienia za punkty w Sklepie gracza.

PZBuk mobile

Można już korzystać z wersji mobilnej PZBuk, na którą dostaniesz się przez przeglądarkę na Twoim smartfonie. Nie ma jeszcze aplikacji mobilnej, którą można pobrać na telefon, więc na razie nie będziemy o niej z oczywistych względów mówić.

PZBuk na smartfonach wydaje się być jeszcze nieskończony. Poszczególne sekcje ładują się powolnie, więc na wyświetlenie niektórych zakładów trzeba poczekać nawet kilka sekund, co np. w przypadku zakładów na żywo nie jest pożądane.

PZBuk opinie

PZBuk to ciekawa alternatywa dla innych bukmacherów działających obecnie w Polsce. Na największą pochwałę zasługuje oczywiście bonus powitalny, czyli 100% od pierwszego depozytu do 500 zł i 20 000 punktów, które otrzymujesz praktycznie za nic i możesz od razu przemienić w dodatkową stówkę bonusu. PZBuk kod bonusowy BUKBONUS jest do tego natomiast niezbędny, więc nie zapomnij podać go podczas rejestracji. Bardzo też cieszy możliwość oglądania transmisji na żywo podczas obstawiania. Ponadto, zakłady u tego bukmachera to faktycznie wyższa półka na naszym rynku, dlatego nie ma na co czekać – zakładaj konto i testuj ile wlezie.

Obstawiaj w PZBuk