Wczytywanie strony...

Totalbet kod promocyjny

Logo bukmachera STSMAXBONUS

Odbierz freebet 30 zł + 100% do 1000 zł

Powitaj nowego bukmachera, Totalbet! Kod promocyjny i wiele innych szczegółów owianych jest jeszcze tajemnicą, ale drążymy temat i zdobywamy informacje.

Póki zakłady bukmacherskie Totalbet.pl jeszcze nie działają, polecamy obstawiać w STS. Kod promocyjny MAXBONUS zapewnia nowym graczom elitarny freebet 30 zł oraz bonus 100% do 1000 zł. Wykorzystaj okazję, póki czas!

Podaj kod promocyjny MAXBONUS

Totalbet kod promocyjny

Bukmacher Totalbet otrzymał licencje na prowadzenie zakładów w Polsce: naziemnie oraz online. Serwis internetowy jeszcze nie ruszył, a więc nie wiemy jeszcze, jak będzie brzmiał w Totalbet kod promocyjny, ani jakiego rodzaju i jakiej wysokości będzie bonus. Zbieramy wszelkie szczątki informacji i trzymamy rękę na pulsie!

Totalbet.pl bonus powitalny

Z bonusem powitalnym w Totalbet też jest jeszcze dość tajemniczo. Można się spodziewać kilku opcji – bukmacherzy nie mają w zwyczaju wynajdywać koła od nowa. Czy dostaniemy na start bonus 100%? A może darmowy zakład? Cashback?

Spójrzmy, jakie w tej chwili oferowane są bonusy powitalne u innych, przykładowych bukmacherów w Polsce:

BukmacherBonusKod promocyjny
STSfreebet 25 zł + bonus 100% do 500 złMAXBONUS
LVbetfreebet 20 zł + bonus kurs kuponu x100MAXBONUS
Fortunacashback 115 zł + bonus 100% do 400 zł + 10 pkt FKPZobacz aktualny kod
Totolotekfreebet 25 zł + bonus 100% do 1111 złZobacz aktualny kod
forbetbonus 100% do 600 złKod niewymagany

Najbardziej oryginalny pomysł na ofertę powitalną ma LVbet, który postanowił, zamiast typowego bonusu, poeksperymentować i zaproponować graczom na zachętę powiększenie kursu wybranego zakładu – oczywiście takiego, który będzie spełniał odpowiednie warunki. Czy ten pomysł się przyjdzie i Totalbet także z niego skorzysta?

Totalbet zakłady bukmacherskie

Za zakłady bukmacherskie Totalbet odpowiada polski inwestor. Na czele projektu stanął nikt inny, jak Zbigniew Benbenek, szef holdingu Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe (Grupa ZPR Media), w którym znajdują się m.in. Radio Eska, Radio Plus, dziennik Super Express, czy kanały telewizyjne Fokus TV, Polo TV, Nowa TV, czy VOX Music TV. Pan Benbenek zajmuje się jednak nie tylko mediami, bowiem jest on od lat związany z branżą hazardową, posiadał kasyna, salony gier i automaty.

Czy to dobrze rokuje dla nowego bukmachera? Owszem – bo jeśli za sterami stoi człowiek, który polską branżę hazardową zna od podszewki, to na pewno także wie, czego oczekują polscy gracze. Trzymamy kciuki, aby i ten biznes wypalił!

Totalbet – praca

Tuż po otrzymaniu licencji, bukmacher opublikował ogłoszenia o pracę. Masz ochotę popracować z zakładami zamiast tylko je obstawiać? Możesz zgłosić się do Totalbet np. na stanowisko pracownika biura obsługi klienta lub nawet analityka sportowego!

Najważniejsze jest jednak co innego, co mówią nam ogłoszenia i czas ich publikacji – że bukmacher ruszy nieprędko. Jeżeli dopiero pod koniec marca rozpoczyna się proces rekrutacyjny na tak ważne stanowisko jak analityk sportowy, to nie można liczyć na to, że serwis bukmacherski będzie działał w ciągu kilku następnych tygodni.

Kiedy start Totalbet.pl?

Nasza kryształowa kula i zestaw fusów w kubkach po kawie podpowiadają nam, że bukmacher Totalbet.pl nie wystartuje przed wakacjami – jeszcze zbyt wiele pracy przed nim. Chociaż więc nie wiemy dokładnie, na jakim etapie tworzenia serwisu zakładów bukmacherskich jest Totalbet, to z naszym (dość sporym) pojęciem o branży i stawiania takich stron od zera, możemy powiedzieć, że potrwa to pewnie jeszcze ładnych kilka miesięcy.

Oczywiście nie przeszkadzałoby nam się mylić.

Totalbet bez podatku?

Czy zagramy w Totalbet bez podatku? Nie wykluczamy takiej możliwości, ale nie spodziewamy się, aby miała to być nieograniczona oferta dotycząca wszystkich zakładów. Być może jeśli poda się w Totalbet kod promocyjny, to otrzyma się dostęp do możliwości zagrania serii bez 12% podatku od stawki? A może bukmacher uruchomi specjalny bonus na wybrane zakłady? Pójdzie w ślady Totolotka i zaoferuje grę bez podatku z aplikacji mobilnej?

Na razie możemy tylko zgadywać, czy i w jakiej formie bukmacher zdecyduje się na ten krok. Nadstawiaj jednak uszu, bo mamy zamiar wygadywać się ze wszystkiego, czego się dowiemy!

Totalbet zakłady naziemne

Jako pierwszą Totalbet otrzymał licencję na prowadzenie naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Ta część działalności rozwija się jednak bardzo powoli i podejrzewamy, że bukmacher chce najpierw dokończyć tworzenie platformy zakładów online, a dopiero potem ruszyć z pompą i uderzyć w rynek zakładami internetowymi i naziemnymi.

Totalbet mobile

Nie mamy wątpliwości co do tego, że pojawi się także Totalbet mobile. Czy jako aplikacja do pobrania? Tego już nie bylibyśmy tacy pewni. Na pewno designerzy i programiści pracują nad tym, aby równolegle z serwisem internetowym pojawiła się także wersja mobilna Totalbet.

Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, żeby pojawiły się jakieś specjalne promocje dla użytkowników Totalbet mobile. Bonus za zakłady mobilne jako freebet albo cashback byłyby fantastycznym początkiem znajomości z nowym bukmacherem!

Co obstawisz w Totalbet?

Zastanawiamy się nad tym, czy będą dostępne w Totalbet zakłady na sporty wirtualne. To coraz bardziej popularna forma rozrywki u polskich bukmacherów, więc może i nowy operator się skusi?

Oczywiście nie ma mowy o tym, aby zabrakło tu tego, co obowiązkowe: a więc zakładów przedmeczowych i na żywo na prawdziwe sporty. Piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, tenis, koszykówka, żużel, sporty walki, a nawet e-sporty, to coś, bez czego żaden bukmacher nie ma wręcz prawa funkcjonować. Nie martwimy się zupełnie o ten aspekt. Pytanie, które zawiesimy jednak w powietrzu, to zakres tych zakładów: jakie ligi otrzymamy do dyspozycji?

Totalbet w mediach

Czy Totalbet będzie najbardziej widocznym w mediach polskim bukmacherem? Skoro marka będzie należała do tego samego holdingu, co popularne stacje radiowe i prasa, to może będą się w nich pojawiać reklamy?

Niewykluczone, ale trzeba pamiętać, że polskie prawo jest bardzo restrykcyjne pod tym względem. Jeśli Totalbet będzie się trzymał ustalonych zasad, to możliwe, że usłyszymy spot reklamowy Totalbet np. w radiu Eska Rock.

Gdzie obstawiać?

Czekając na start Totalbet w Polsce, polecamy obstawiać w STS. To największy i najbardziej znany bukmacher na naszym rynku, który wysoko utrzymuje poprzeczkę dla konkurencji. Już sam fakt, że wedle danych z początku 2018 roku, STS kontrolował aż 48% polskiego rynku bukmacherskiego sprawia, że warto zastanowić się nad założeniem tam konta.

Obecna oferta powitalna STS z kodem promocyjnym MAXBONUS to gwarancja darmowego zakładu – czyli 30 zł za darmo – oraz klasycznego bonusu powitalnego 100% do kwoty 1000 zł. Wszelkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się w recenzji bukmachera oraz na jego stronie internetowej.

Odbierz bonus od STS!

Totalbet.pl – czy jest na co czekać?

Skoro mamy już tylu świetnych bukmacherów w Polsce, to czy jest sens czekać na kolejnego? Oczywiście, że tak! Im więcej, tym lepiej! Specjalne promocje, wysokie kursy, sezonowe oferty – na tym wszystkim skorzystają polscy gracze, gdy zagęści się konkurencja.

Nie możemy się doczekać, aż pojawi się Totalbet, kod promocyjny, bonus powitalny i cała reszta. Obserwujemy horyzont!

Totalbet
Ocena